Hakkımızda

ahşap sandık, 2. el sandık, vakumlu folyo paketleme, vakum folyo, vakum folyo paketleme, kafes sandık, ihracat kafesleri, kafes sandık imalatı, kapalı ambalaj sandıkları, kapalı sandık, kapalı sandık imalatı, kontra sandık, kontra sandık imalatı, kontra sandık imalatçıları, osb sandık imalatı, osb sandık, playwood sandık, playwood sandık imalatı, özel palet imalatı, ahşap sandık imalatçıları, ahşap ambalaj sandıkları, ahşap sandık imalatı, alüminyum vakumlu paketleme

Lider Ahşap Sandık & Palet; Ahşap Ambalaj sandıkları, alüminyum vakumlu folyo paketleme ve özel tasarım palet imalatı konusunda ürün ve hizmet sunmaktayız.

A palet, kapalı sandık imalatı, OSB sandık imalatı, kontra sandık imalatı, vakumlu folyo paketleme, kafes sandık imalatı, ihracat kafesleri, playwood sandık imalatı, kontraplak sandık imalatı, özel tasarım ve ölçülü palet imalatı konusunda Başta İstanbul, Kocaeli ve Gebze olmak üzere 4500 m2 kapalı ve açık alanımızda imalat ve satışını yapmaktayız.

Yılların deneyimi ile kaliteden ödün vermeden birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile imalat yapmaktayız.

Lider Ahşap Sandık & Palet

İmalat, gıda ve Lojistik sektörünün tüm ahşap sandık, ahşap palet ve ahşap ambalaj ürünlerinin imalat ve satışını yapmaktayız. İstediğiniz ölçü ee ebatta Osb Sandık, kontra sandık, kapalı sandık, kafes sandık, playwood sandık imalatını hızlı üretim Ve Teslimat ile yapmaktayız.